OfficeMaster Gate

Obsah

O produktu

Popis integrace

Testované verze

Použité symboly

O produktu

OfficeMaster Gate je fyzický kontrolér, který byl vytvořen pro "Unified Communications" (UC) aplikace. Více než 20 let zkušeností společnosti Ferrari electronic bylo aplikováno v samotné konstrukci. Významnou roli hráli nabrané zkušenosti v oblasti aktivních Fax/ISDN karet a síťových Fax/SMS řešení. Firmware tohoto inteligentního kontroléru byl od té doby významně vylepšen a jeho funkce rozšířeny. Mnoho různých scénářů je tak podporováno.

  • Fax, SMS and služby hlasové schránky
  • může být použit jako telefonní brána do ISDN, do MS Exchange serveru, Office Communications serveru, MS Lync a také Skype for Business
  • funkce výše mohou být také vzájemně kombinovány

Popis integrace

2N IP interkom může být zaregistrován do OfficeMaster Gate jako SIPová stanice. Video z 2N IP interkomu je vysíláno jako HTTP/JPEG stream, který může být přijímán OfficeMaster EntryControl Client aplikací nainstalovanou na cílovém PC. Dvěře mohou být ovládány pomocí DTMF anebo HTTP příkazů.

Pro integraci OfficeMaster Gate se Skype for Business, což je velmi časté použití tohoto řešení, prosím navštivte stránky Ferrari Electronic: https://www.ferrari-electronic.com.

Testované verze

Server: OfficeMaster Gate 6.0.2.1005  (tick)

Client: OfficeMaster EntryControl 3.0.5777.24045  (tick)

Příklad nastavení

SIP Nastavení

Registrujte 2N IP interkom jako SIP stanici do OfficeMasterGate.

Adresář

Pouze nastavte číslo volaného.

HTTP API

Pro aktivování vysílání videa přes HTTP/JPEG video stream musí být vyvořen účet v sekci HTTP API. Pro tento druh video streamu není vyžadována žádná licence. Nicméně pokud chcete kontrolovat spínání výstupu pomocí HTTP příkazů namísto DTMF, tak budete potřebovat mít aktivovanou integrační licenci v 2N IP interkomu.

OfficeMaster Gate má dvě rozhraní PCM, které slouží k integraci zařízení třetích stran. Jedno z nich budeme potřebovat pro vytvoření komunikace mezi SfB a 2N IP interkomem. Musíme nastavit směry komunikace přicházející z/do ISDN rozhraní v OfficeMaster Gate. Směr "Calls from ISDN" může být odchozí spojení pro plaformu třetích stran, jako je například SfB. "Calls to ISDN" je část, která náleží a je použita pro 2N IP interkom.

Calls from ISDN

Calls to ISDN

IP adresa, port a číslo linky musí odpovídat nastavení v 2N IP interkomu.

Vyberte interkom, který chcete přidat do systému a následně konfigurovat.

Příklad URLs, které mohou být použity pro ovládání zámku přes HTTP a také pro příjem videa z 2N IP interkomu skrze HTTP API. Pro otevření dvěří díky DTMF vložte kód 00* (výchozí nastavení).

Použité symboly

(tick) - Ověřeno s videem

(green star) - Ověřeno pouze s audiem

(warning) - Funguje s omezením

(error) - Nekompatibilní